Filmy/Doramy/Anime

Battle Royale II: Requiem

19. srpna 2012 v 11:19 | MC~BoW & *ŁeenCii*

Rok výroby: 2003
Délka filmu: 134 minut
Země: Japonsko
Žánr: Akční,Thriller, Drama

Info
Od poslední Battle Royale, která skončila ne úplně podle pravidel, už uplynuly tři roky. Shuya Nanahara a Noriko Nakagawa byli stíháni pro vraždu učitele a porušení několika zákonů, tyhle prohřešky však dávno vybledly tváří v tvář jejich dalším činům. Nanahara totiž založil hnutí odporu a vyhlásil válku všem dospělým. Pravidelně přes internet vysílá do počítačů japonské mládeže svá poselství, často doplněná teroristickými útoky. Nanaharova armáda, složená většinou ze sirotků a dorostenců oddaných jeho věci, se tak rázem dostává na přední stránky novin a do zaměřovače samotné vlády.

Trailer


Confessions (Kokuhaku)

17. srpna 2012 v 12:19 | MC~BoW
Včera večer jsem se dívala na další dobrý film, na který mi dala tip moje učitelka japonštiny...
Je velice povedený, ale strašně psycho. A nenávidím tam tu ženskou!!! :D
Dneska v noci jsem kvůli tomu filmu dokonce nemohla spát, protože mi z tama v hlavě
pořád přeblikávaly některé záběry.

Rok výroby: 2010
Délka filmu: 106 minut
Země: Japonsko
Žánr: Drama, thriller, mysteriózní

Info
Yuko Moriguchi je učitelkou na střední škole. Její život se zhroutí poté, co je její čtyřletá dcera nalezena mrtvá v bazéně. Yuko časem zjistí, že se nemuselo jednat o nešťastou nehodu, ale že její dcerka mohla být zavražděna dvěma studenty, které shodou okolností sama vyučuje. Rozhodne se školu opustit, ale ještě předtím se třídě přizná, že viníky rozhodně nehodlá nechat nepotrestané. Šokující drama z prostředí japonské školy podle stejnojmenného románu Kanae Minato.

Trailer

Battle Royale I.

15. srpna 2012 v 22:39 | MC~BoW
Rozhodla jsem se, že začnu na blog přidávat i svoje obíbené filmy ;)
Takže tady je Battle Royale I.

Rok výroby: 2000
Délka filmu: 114 minut
Země: Japonsko
Žánr: Akční thriller

Info
Je konec školního roku, vysvědčení a 9.B se konečně dočkala slibovaného výletu do přírody. Nikdo ze studentů však netuší, že je pro ně vjezd do tajemného tunelu posledním rozloučením s realitou. Jsou dovezeni na opuštěný ostrov a postaveni před krutou realitu. Byli vybráni do každoroční vražedné hry s názvem Battle Royale. Každý student obdrží batoh, ve kterém najde náhodnou zbraň - někdo samopal, někdo třeba pokličku od hrnce. 42 studentů, 3 dny, přežít může jen jeden.

Trailer


 
 

Reklama